Fryksdalens Bil - Karlstad

Körkarlsvägen 11 , 653 46 Karlstad
Växel: 054-15 32 33
info@fryksdalensbil.com

Öppettider
Verkstad vardagar 7-16 (lunch 12-13) helgdagar stängt
Försäljning vardagar 9-18 lördagar 10-14

Fryksdalens Bil - Torsby

Bergebyvägen 31, 685 34 Torsby
Växel: 0560-130 33
info@fryksdalensbil.com

Öppettider
Verkstad vardagar 7-16 (lunch 12-13) 
Försäljning vardagar 9-18 lördagar 10-14

KONTAKT

TORSBY

6

David Jönsson

Bilrekondare
Torsby
Tfn: 0560-130 33
e-post: info@fryksdalensbil.com

1

Erik Jonsson

VD / Kundmottagare
Torsby
Tfn: 0560-130 33
Dir: 070-56 607 16
e-post: erik@fryksdalensbil.com

5

Jan-Patrick Ehlers

Servicetekniker
Torsby
Tfn: 0560-130 33
e-post: info@fryksdalensbil.com

10

Lars Blomqvist

Ekonomiadministratör
Torsby
Tfn: 0560-130 33
Dir: 070-54 107 16
e-post: lars@fryksdalensbil.com

11

Lina Eklöf

Ekonomiadministratör
Torsby
Tfn: 0560-130 33
e-post: lina@fryksdalensbil.com

Oscar-Karlsson

Oscar Karlsson

Säljare
Torsby
Telefon: 0560-130 56
Direkt: 073-848 43 67
e-post: Oscar@fryksdalensbil.com

9

Thore Larsson

Arbetsledare Plåt och Lack
Torsby
Tfn: 0560-130 33
Dir: 073-08 517 53
e-post: thore@fryksdalensbil.com

4

Tommy Nykvist

Servicetekniker
Torsby
Tfn: 0560-130 33
e-post: tommy@fryksdalensbil.com

KARLSTAD

17

Fahed "Fadde" Bayat

Servicetekniker
Karlstad

Tfn: 054-15 32 33
e-post: info@fryksdalensbil.com

16

Stefan Ryberg

Servicetekniker
Karlstad
Tfn: 054-15 32 33
e-post: stefan@fryksdalensbil.com

15

Per "PG" Gustafsson

Bilrekondare
Karlstad
Tfn: 054-15 32 33
e-post: info@fryksdalensbil.com

peter

Peter Nilsson

Säljare
Karlstad
Tfn:054-15 32 33
Dir: 070-893 59 43
e-post: peter@fryksdalensbil.com